Doporučujeme

Jsme na Facebooku

RBL DVOUHRY - výsledky

Poř.

Jméno

1.

Nýva

2.

Virtuóz

3.

Gigs

4.

šnek

5.

Náčelník

6.

Milhaus

7.

Špeh

8.

Koblížek Drtička

9.

Ta bez sukýnky

10.

Třeštidlo

Více informací

RBL ČTYŘHRA - výsledky

Poř.

Jméno

1. MH9
2. Veterán club
3. Ztvrdlý fusky z Rohu
4. Mumifikovaní
5. Stars
6. Dáš do vrecka
7. Gouda a Jouda
8. Ňaminy

Více informací

Přihlášení
Badmintonové reportáže

Bližší informace
Image Detail

SportObchod.cz

Raketové sporty na SportObchod.cz

Počasí

Miniaplikace

Statistika webu

Členové : 67
Obsah : 1405
Odkazy : 288
Počet zobrazení článků : 1799885

Statistika návštěv

TOPlist

Nejčtenější za poslední půlrok

 
Startuje 7. ročník malosvatoňovické RBL 2016/2017 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Novinky
Neděle, 21 Srpen 2016 18:30

RBL - Regionální badmintonová liga

    Nová badmintonová sezóna opět klepe na dveře a proto znovu nabízíme všem badecovým nadšencům z okolí Trutnova možnost zapojit se do již sedmého ročníku Regionální badmintonové ligy (RBL), která odstartuje dnem 1.9.2016. Liga je rozdělena na singl a debl (ženská čtyřhra + mužská čtyřhra + mix dohromady) a po základní části, která potrvá do 23.4.2017 bude již tradičně následovat play-off. Badmintonovou sezónu uzavřeme koncem června slavnostním vyhlášením celkového pořadí a předáním putovních pohárů vítězům ligy. Více informací, termíny základní části i play-off, rozpisy a pravidla každé z lig (jak dvouhry, tak i čtyřhry) najdete v odpovídající záložce v horním menu tohoto webu. Zájemci o ligu se mohou přihlásit (nejlépe do konce srpna 2016!) pomocí formulářů pro dvouhru a pro čtyřhru. Na všechny účastníky ligy se těšíme smile

    
   Změna termínu 3. turnaje SOTX Tour 2016 PDF Tisk Email
   Kalendář akcí
   Pondělí, 15 Srpen 2016 06:20

       SOTX Tour Ústí nad LabemOd pořadatelů SOTX Tour k nám dorazila zpráva o změně termínu konání třetího turnaje: Ahoj lidi, bohužel, již podruhé se nám stalo, že musíme v hale dát přednost studentům a tedy znovu změnit termín 3. turnaje letošní SOTX Tour. Hrát se nakonec nebude v sobotu 8. října, ale v neděli 9. října. Za případně způsobené problémy se omlouváme, bohužel toto nemáme šanci nijak ovlivnit. Snad už je to změna opravdu poslední... Příjemný zbytek léta přejí Ondra, Petr a Tom

    
   Amatérský badmintonový turnaj Česko vs Polsko PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 2
   NejhoršíNejlepší 
   Kalendář akcí
   Úterý, 09 Srpen 2016 18:45

   Česko vs Polsko    Českotěšínská Maxiliga zve 17.9.2016 českou amatérskou badmintonovou elitu na mezinárodní amatérský badmintonový turnaj "Česko vs Polsko".  Ukažme Polákům, že jsme lepší! Stav série: Česko 0 : 1 Polsko. Více info a přihlášky na webu Maxiliga.cz. Turnaj je započítán do žebříčku Polskich Amatorów Badmintona www.pab.org.pl.

    
   Poslední volná místa na kempu v Janové u Vsetína PDF Tisk Email
   Kalendář akcí
   Pondělí, 08 Srpen 2016 21:15

   Badminton Vsetín    Z Janové u Vsetína k nám dorazila pozvánka na badmintonový kemp:

       Ahoj, máme ještě posledních pár míst na komorním badmintonovém kempu v Janové u Vsetína. Čeká nás celkem 12 hodin tréninku pod vedením čtyř brněnských trenérů. Kemp probíhá od pátku 23.9. (18 hod.) do neděle 25.9. (12 hod.). V ceně jsou zahrnuty i tréninkové péřové míče, oběd, grilovačka a drobné ceny pro nejlepší. A pokud jste začátečníci, určitě se nebojte přihlásit, budeme rozdělení podle výkonnosti. Více informací naleznete v PDF formátu. Přihlášky posílejte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Svaťa Šimara

    
   Maxík - turnaj čtyřher a mixů v Českém Těšíně PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 1
   NejhoršíNejlepší 
   Kalendář akcí
   Sobota, 06 Srpen 2016 10:40
   Těšínská badmintonová liga    Českotěšínská Maxiliga pořádá v sobotu 13.8.2016 badmintonový turnaj čtyřher a mixů (dohromady). Hraje se švýcarským systémem na 6 až 8 kol a na turnaji si můžete vyzkoušet rakety značky Oliver. Menší občerstvení zajištěno. Přihlášky na turnaj lze podávat na adrese www.maxiliga.cz/prihlaska. Propozice k turnaji najdete na tomto odkazu.
    
   Bedas4you Noční mixy v ASC Pardubice PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 7
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Neděle, 31 Červenec 2016 12:50

   Bedas4you Mix night   V sobotu 30.7. 2016 se v Pardubicích uskutečnil další ze série badmintonových turnajů. Tentokrát to byly Noční mixy a to s podtitulem "Čistota půl zdraví, špína celý". Za účasti 30 párů z celé České republiky se hrálo tradičně "švýcarem" na 7 kol. Po 7 hodinách urputných bojů se celkovým vítězem stal skvělý pár z Orlové ve složení Jakub Heidler - Alice Valigurová Nadruhém místě skončila kombinovaná pardubicko-teplická dvojice ve složení Karel Zahradník-Veronika Srpová. Bronzovou příčku obsadila trutnovsko-pardubická dvojice ve složení Jirka Nývlt-Markéta Damborská.

    
   Oddílová reportáž z Křemežského poháru PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 3
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Středa, 20 Červenec 2016 20:11

   Křemežský pohár 2016      Už po pětadvacáté se v červencovém termínu sešli v tělocvičně Základní školy v Křemži badmintonisté aby sehráli oblíbený turnaj v době přípravného období.Tentokrát se  hrálo pod názvem Křemežský pohár.To byla jediná zásadní změna oproti minulým ročníkům.V průběhu turnaje pak účastníci věnovali vzpomínku dlouholetému hráči,trenérovi a funkcionáři a mnohonásobnému účastníku turnaje Z.Podpěrovi.Podle jeho rozpisu se všechny turnaje v Křemži pořádají a hrají a vždy ke spokojenosti účastníků.

    
   Reportáž Martina Hlavatého z Křemežského poháru PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 2
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Úterý, 19 Červenec 2016 20:34

   Křemežský pohár 2016    Po roce jsem se na pozvání svého kamaráda a trenéra Honzy Bednáře opět zúčastnil tradičního badmintonového turnaje smíšených dvojic v Křemži, letošní ročník byl jubilejní 25. A abych nejel sám, vzal jsem sebou kamarádku a mixovou parťačku Kačku Hamerníkovou. V letošním roce doznal turnaj drobnou změnu ve svém názvu, z Veletržního poháru se stal Křemežský pohár.

    
   Komeťácký turnaj veteránů v Brně PDF Tisk Email
   Kalendář akcí
   Sobota, 16 Červenec 2016 08:46

   SKP Kometa Brno    SKP Kometa Brno pořádá v sobotu 10.9.2016 II. Komeťácký turnaj veteránů pro neregistrované i registrované hráčky a hráče badmintonu od 35 let výše. Turnaj se uskuteční v Badmintonové hale Líšeň, prezentace začíná v 9:00, startovné činí 100 Kč za disciplínu, péřové míčky mají přednost. Všechny srdečně zvou pořadatelé Máca Svoboda a Hanka Pospíšilová. Více informací najdete v propozicích turnaje na webu Komety Brno.

    
   Badmintonový turnaj čtyřher žen, Fryčovice PDF Tisk Email
   Kalendář akcí
   Sobota, 16 Červenec 2016 08:32

       Badmintonový klub FryčoviceBadmintonový klub Fryčovice pořádá v místní Sportovní hale dne 3.9.2016 turnaj ženských čtyřher. Prezentace na turnaj začíná v 9:00, hraje se švýcarským systémem na 7 kol a dva vítězné sety do 15. Plastové míčky Victor dodá pořadatel, startovné činí 400Kč/pár. Veškeré další informace naleznete v plakátu zde. Posílejte již nyní závazné přihlášky na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

    
   Od koho se učí mistři! PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 5
   NejhoršíNejlepší 
   Novinky
   Pátek, 15 Červenec 2016 07:04

       Nýva nám zaslal video z vlastní dílny. Doufáme, že vás pobaví stějně jako nás v redakci Dire.cz :-) Pro větší rozlišení klikněte na ikonku YouTube ve videu.

   Video

   Od koho se učí mistři...

    
   Maxík - turnaj čtyřher a mixů v Českém Těšíně PDF Tisk Email
   Kalendář akcí
   Pátek, 15 Červenec 2016 07:03
   Těšínská badmintonová liga     Českotěšínská Maxiliga pořádá v sobotu 16.7.2016 badmintonový turnaj čtyřher a mixů (dohromady). Hraje se švýcarským systémem na 6 až 8 kol a na turnaji si můžete vyzkoušet rakety značky Oliver. Menší občerstvení zajištěno. Přihlášky na turnaj lze podávat na adrese www.maxiliga.cz/prihlaska. Propozice k turnaji najdete na tomto odkazu.
    
   Gigs v malosvatoňovické RBL opět získal double PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 6
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Neděle, 26 Červen 2016 10:53

   RBL TJ Sokol Malé Svatoňovice    Ríša Kašpar (Gigs) po jasném finálovém vítězství v singlu nad Koblížkem Drtičkou (Jaro Jakubčin) zopakoval úspěšný minulý rok a spolu s Lukášem Jiráskem (Náčelníkem) obhájil první místo i v deblové části malosvatoňovické Regionální badmintonové ligy (RBL), když ve vyrovnaném finále jejich tým Ztvrdlé Fusky z Rohu porazil ostřílenou dvojici Opět Naposled (Tonda šnek Šlechta + Jaro Jakubčin) 2:1 na zápasy. V zápase o třetí místo v singlu porazil Virtuóz (Martin Krejzl) Náčelníka, v deblu tým MH9 (Roman Hojný, Míla Bradna) ve třízápasovém zápasu porazil dvojici Stars (Vlasta Seidelová, Martin Krejzl), jediný mixový pár v lize. Odkaz na fotogalerii z vyhlašování najdete na našem Facebooku. Všem děkujeme za účast v lize, užijte si léto a hlavně: Bavte se badmintonem :-)

      
     Letní badmintonový kemp Komety Brno PDF Tisk Email
     Hodnocení uživatelů: / 2
     NejhoršíNejlepší 
     Kalendář akcí
     Pondělí, 06 Červen 2016 18:18

     Letní kemp Kometa Brno    Oddíl SKP Kometa Brno pořádá i letos tradiční letní badmintonový kemp. Zveme tedy všechny z Vás, kteří potřebujete pořádně potrénovat badminton nebo se jej naučit hrát před další sezónou. Kemp proběhne na konci srpna, od pátku 26.8. do neděle 28.8.2016 v Brně ve Sportcentru Kuklenská. Na všechny zájemce od začátečníků až po pokročilé se těší celý tým hráčů a trenérů SKP Komety Brno! Veškeré informace k přihlášení a podrobné propozice naleznete zde. Za SKP Kometa Brno Hanka Pospíšilová

      
     « ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »