Doporučujeme

Jsme na Facebooku

RBL DVOUHRY - výsledky

Poř.

Jméno

1.

Nýva

2.

Virtuóz

3.

Gigs

4.

šnek

5.

Náčelník

6.

Milhaus

7.

Špeh

8.

Koblížek Drtička

9.

Ta bez sukýnky

10.

Třeštidlo

Více informací

RBL ČTYŘHRA - výsledky

Poř.

Jméno

1. MH9
2. Veterán club
3. Ztvrdlý fusky z Rohu
4. Mumifikovaní
5. Stars
6. Dáš do vrecka
7. Gouda a Jouda
8. Ňaminy

Více informací

Přihlášení
Badmintonové reportáže

Bližší informace
Image Detail

SportObchod.cz

Raketové sporty na SportObchod.cz

Počasí

Miniaplikace

Statistika webu

Členové : 67
Obsah : 1405
Odkazy : 288
Počet zobrazení článků : 1799899

Statistika návštěv

TOPlist

Nejčtenější za poslední půlrok

 
Výsledky závěrečného turnaje Vesecké tour PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Středa, 19 Duben 2017 17:35

Vesecká tour III. Liberec

    V sobotu 15.4.2017 se v libereckém Sport Parku uskutečnilo závěrečné kolo deblového turnaje  Vesecké badmintonové tour, čítající celkem tři akce. V dámské kategorii pět párů odehrálo osm zápasů, 2x každý s každým. Vítězství si odnesla dvojice Damborská - Přibylová před týmem Nováčková st. - Nováčková ml., na třetím místě skončil tým Rychnovská - Angelová. V kategorii mužů se hrálo na 8. kol a vítězství vybojoval tým Branda – Hojný, druzí skončili Hetfleiš - Šlechta a třetí místo si odnesli Fančal – Malich. Celkovými vítězi Vesecké badmintonové tour se stali v dámské kategorii Damborská – Opletalová, mezi muži kralovali Vrabec – Bolina.

 
Třetí turnaj Vesecké tour ve čtyřhrách PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Úterý, 11 Duben 2017 18:23

Oddíl badmintonu TJ Slovan Liberec        TJ Slovan Vesec, z.s. - oddíl badmintonu, pořádá sérii tří turnajů ve čtyřhrách BADMINTONOVÁ VESECKÁ TOUR. Termínem posledního turnaje je sobota 15.4.2017, místo konání: Badmintonová hala v areálu Sport Parku Liberec. Turnaj je určen jak pro hráče, kteří nejsou registrováni v ČBaS, tak pro hráče registrované, ale pouze do úrovně krajských soutěží. Hrát se budou čtyřhry mužů a žen na 2 sety do 21 bodů. Disciplíny se hrají švýcarským systémem na 6-7 kol (dle časových možností). Počítají se dva nejlepší výsledky ze tří turnajů, po každém turnajovém kole budou zveřejněny průběžné výsledky. Další informace: Radek Holata (721 542 010), Jiří Nývlt (604 601 860) nebo na tomto odkazu (PDF formát).

 
Malé Svatoňovice OPEN jaro 2017 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 02 Duben 2017 19:19

Malé Svatoňovice OPEN jaro 2017    V sobotu 1.4.2017 se v Malých Svatoňovicích uskutečnil další jarní amatérský turnaj ve čtyřhrách a mixech pořádaný Badmintonovým oddílem místního Sokola. V kategorii mužů se o hattrick pokoušel tým MaMa boys (Martin Krejzl, Martin Konvalina), nakonec ale skončil na třetím místě, pouze bod za vítězi, kterými se stala domácí dvojice Ztvrdlý Fusky z Rohu (Lukáš Jirásek, Ríša Kašpar). Se stejným počtem bodů při naprosto vyrovnaném vzájemném zápase (17:21, 21:17) nakonec pouze díky horšímu celkovému skóre skončil na druhém místě tým Broci (Jirka Nývlt, Míra Zmeškal). V kategorii žen v konkurenci 7 týmů si celkové vítězství odnesla dvojice Mírovy holky (Hanka Zdobinská, Anička Zmeškalová) před Rychnovačkami (Janča Holá, Martina Moravcová) a Lenkou a Blankou (Lenka Fišarová, Blanka Hozová). V mixech s převahou zvítězil pár Tonlesap (Markéta Damborská, Jirka Nývlt) a ani v boji o druhé místo nepřipustil tým Stars (Vlasta Seidelová, Martin Krejzl) žádnou zápletku. Bronzovou příčku nakonec urvala dvojice JaMaHoKo (Janča Holá, Martin Konvalina), která mezi pěti páry se shodným počtem sedmi bodů i poměrem setů 7:5 měla nejlepší poměr míčků. Kompletní výsledky a obsáhlou fotogalerii Petra Duška (moc děkujeme!) i našeho webu najdete v tomto článku. Všem moc děkujeme za účast i skvělou hru. Bavte se badmintonem :-)

 
SKP Kometa Brno pořádá turnaj singlů U11,U13, U15 PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pátek, 31 Březen 2017 16:19

SKP Kometa Brno    Oddíl SKP Kometa Brno pořádá dne 14.4.2017 (velikonoční prázdniny) turnaj dvouher pro chlapce a dívky kategorií hráčů U 11, U 13 a U 15. Na všechny se těší pořádající oddíl. Veškeré informace k přihlášení a podrobné propozice naleznete zde.

 
Pozvánka na turnaj Badhopman Tour do Hradce PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 29 Březen 2017 17:17

Badhopman Ústí nad Labem

    Od Majky Hůdové k nám dorazila pozvánka na 3. turnaj Badhopman tour v Hradci Králové:
    Ahoj, srdečně tě zvu na 3. turnaj Badhopman tour v oblasti Hradec Králové, který se bude konat v sobotu 22.4.2017 ve sportovní hale Montas. Obsazovačka je již otevřená a přihlásit se můžeš opět přímo na webu Badhopman. Tento turnaj rozhodne o konečném pořadí všech dosud zúčastněných párů v hradecké Badhopman tour a určí pět nejlepších párů v oblasti. Ty pak mají právo na postup do finále, které proběhne 13. 5. 2017 ve sportovním centru v Radonicích. Pokud tě finále nezajímá, přijď si prostě jen tak zahrát :) Hrajeme švýcarem, pokud se sejde 11 a méně párů, bude hrát každý s každým. Měj se krásně a těšíme se na tebe :) Za Badhopman tour Mája :)

 
SABAT - Víkingr, turnaj čtyřher ve Slaném PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Úterý, 28 Březen 2017 18:21

SABAT Slaný

    SABAT Slaný pořádá v sobotu 22.4.2017 amatérský badmintonový turnaj čtveřic pro neregistrované hráčky a hráče. Hrát se bude jen na dva sety (2:0 nebo 1:1) (každý zápas máte jiného parťáka a jiné soupeře, takže se nemusíte registrovat v páru). Každý hráč je bodován individuálně podle získaných setů, ale i podle skóre. Bude upřesněno při zahájení. Zahrajete si nejméně 8 zápasů. Herní systém Víkingr. Další informace k turnaji najdete na webu Badminton Slaný.

 
Výsledky turnaje mixů v České Skalici PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Pondělí, 20 Březen 2017 18:28

Badmintonový turnaj mixů v České Skalici    V sobotu 18.3.2017 se v České Skalici uskutečnil amatérský badmintonový turnaj mixů. Odehrálo se celkem sedm kol švýcarským systémem na dva sety. V konkurenci 13 týmů zvítězil Alfa tým (Kantorová, Borský) před Nezřízenou střelou (Angelová, Hetfleiš) a párem Tic Tac (Knaiflová, Dolének). Odkaz na fotogalerii Petra Duška včetně kompletních výsledků od Honzy Faltejska najdete v tomto článku a na našem Facebooku. Bavte se badmintonem :-)

 
Velikonoční turnaj mixů dospělých v Holicích PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pátek, 17 Březen 2017 21:07

Oddíl badmintonu BK - DDM Holice

    Oddíl badmintonu BK - DDM Holice pořádá v sobotu 8.4.2017 Velikonoční turnaj v mixech dospělých. Startovné činí 300Kč/pár, míče vlastní, švýcarský systém na 7 kol. Počet omezen na 25 párů (pořadí podle data přihlášení). Přihlášky podávejte do čtvrtka 6.4.2017 na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo online na www.bkholice.cz. Po dobu turnaje bude v hale otevřen bufet, parkování zajištěno přímo u haly. Propozice turnaje najdete na tomto odkazu (formát PDF).

 
Aprílový badminton turnaj 2017 Milovice PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pátek, 17 Březen 2017 19:57

Aprílový badminton turnaj 2017 Milovice

    TJ Sokol Badminton Milovice pořádá Aprílový badminton turnaj 2017. Datum konání: sobota 29. dubna od 9:00 hod - dospělí, neděle 30. dubna od 9:00 hod - děti. Místo konání: tělocvična TJ Sokol Milovice, U Sokolovny 282, Milovice. Kategorie: dospělí: smíšená čtyřhra, čtyřhra muži, děti: dvouhry (začátečníci na půlku kurtu, pokročilí na celý kurt kategorie A. /B.), smíšené čtyřhry (bez rozdílu věku, pohlaví a pokročilosti). Startovné: 200,- Kč/osobu (děti z oddílu zdarma, ostatní děti 50,-Kč/os.). Kontakt: Olivie Rubášová, tel. 736 525 683,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , web: www.badminton-milovice.webnode.cz. Propozice v PDF formátu najdete zde.

 
Debly a mixy ze série Malý Open Brno 2017 PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Čtvrtek, 16 Březen 2017 18:46

Maly Open Brno    Richard FOLTÝN a klub BC SmartLife Řečkovice ve spolupráci s občanským sdružením volnočasových aktivit MALY´S OPEN pro Vás připravili badmintonový turnaj amatérských dvojic, který se koná dne 02.04.2017 v badmintonové hale Sprint v Brně. Vyhlášeny jsou kategorie čtyřhra Open a Mix a to ve dvou výkonnostních kategoriích HARD a MEDIUM. Turnaj je nyní určen všem rekreačním i amatérským hráčům a hráčkám, ale také licencovaným hráčům různých typů soutěží družstev až po úroveň 2. ligy! Podrobné propozice najdete na webu MalýOpen.com.

 
Áčko - Česko vs Polsko v Českém Těšíně PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Úterý, 14 Březen 2017 17:40

Áčko Český Těšín

    Z Českého Těšína k nám dorazila pozvánka na mezinárodní amatérský badmintonový turnaj ÁČKO - Česko vs Polsko, který se koná 18.3.2017. Přihlášky a další informace najdete na webu Maxiligy. Češi nebo Poláci, kdo je lepší v amatérském badmintonu? Místo konání: Bowling & Squash Activity4fun, kategorie: čtyřhry, startovné: 250,- Kč, systém hry: švýcarský systém. Turnaj je započítán do žebříčku Polskich Amatorów BadmintonaDo žebříčku Yonex Maxiliga Masters se započítávají výsledky z švýcarského systému.

 
Pozvánka na 3. turnaj Badhopman Tour do Prahy PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Úterý, 14 Březen 2017 17:32

Badhopman Ústí nad Labem

    Od Majky Hůdové k nám dorazila pozvánka na další turnaj Badhopman tour v Praze: Prvním místem, kde se ujasní, kdo postupuje do finále, bude Praha. Srdečně zveme všechny amatérské smíšené páry na poslední pražský turnaj ze série Badhopman tour. Tour je otevřená všem, nevadí, že jste se předchozích turnajů nezúčastnili, přijďte si zahrát! V neobvyklém systému odehrajete singl i mix v jednom setu a utužíte tak týmového ducha :) Turnaj proběhne v neděli 9.4.2017 v badmintonové hale ve Štěrboholích, více informací najdete v propozicích turnaje na webu Badhopman.

 
Badhopman - Praha dobyla Ústí PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Úterý, 14 Březen 2017 17:30

Badhopman

   Lenka Přibylová a Martin Krátký zvítězili na druhém turnaji v Ústí nad Labem a odvezli si krásné dva dorty (a nedali nám ani čuchnout :) Nejdřív jsem byla hodně smutná z početně slabé účasti, ale nakonec se sjely výborné páry, takže jsme si parádně zahráli a díky atmosféře, kterou "Hujerovi" vytvořili, byl turnaj veselý a příjemný... Tentokrát nám ve velké sportovní hale UJEPu stačily pouhé 3 kurty :). Turnaj byl rychloobrátkový, skoro nebyl čas na svačinkové přestávky, přestože se jich někteří domáhali vehementně. Dostat se během turnaje k občerstvení ale taky nebyla žádná výhra, neboť spolknutá masová roláda či sytý koláč vám na kurtu hned dal vědět, kdo je tady pánem... Další informace k turnaji najdete na webu Badhoman.

 
Připomínka 1. turnaje SOTX Tour 2017 PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 08 Březen 2017 19:16

    Ahoj lidi, dovolujeme si Vám připomenout, že již tuto neděli (13.3.) začíná prvním turnajem SOTX Tour 2017. Také připomínáme, že výjimečně se začátek turnaje posouvá o půl hodiny (tedy na 8:30) a bohužel jsme byli nuceni omezit i účast na maximálně 48 účastníků (v 16:00 už totiž musí být hala vyklizena pro další akci). Prosíme zároveň ty hráče a hráčky, kteří jsou přihlášeni, ale nebudou moci přijet, aby nám případnou neúčast nahlásili co nejdříve, abychom mohli jejich místa v obsazovačce uvolnit. Aktuálně zbývá 13 míst, ale současná rýmičková sezóna to možná ještě probere :-) Přejeme úspěšné vyhýbání se bacilům i virům a doufáme, že vás v neděli potkáme na kurtech v plném zdraví. Těší se na Vás Ondra, Petr a Tom
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »