Doporučujeme

Jsme na Facebooku

RBL DVOUHRY - výsledky

Poř.

Jméno

1.

Nýva

2.

Virtuóz

3.

Gigs

4.

šnek

5.

Náčelník

6.

Milhaus

7.

Špeh

8.

Koblížek Drtička

9.

Ta bez sukýnky

10.

Třeštidlo

Více informací

RBL ČTYŘHRA - výsledky

Poř.

Jméno

1. MH9
2. Veterán club
3. Ztvrdlý fusky z Rohu
4. Mumifikovaní
5. Stars
6. Dáš do vrecka
7. Gouda a Jouda
8. Ňaminy

Více informací

Přihlášení
Badmintonové reportáže

Bližší informace
Image Detail

SportObchod.cz

Raketové sporty na SportObchod.cz

Počasí

Miniaplikace

Statistika webu

Členové : 67
Obsah : 1405
Odkazy : 288
Počet zobrazení článků : 1799886

Statistika návštěv

TOPlist

Nejčtenější za poslední půlrok

 
Malé Svatoňovice OPEN jaro 2017 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Pondělí, 06 Březen 2017 18:03

Malé Svatoňovice OPEN    Badmintonový oddíl TJ Sokol Malé Svatoňovice pořádá v sobotu 1.4.2017 tradiční jarní turnaj čtyřher a mixů pro všechny nadšené hráčky a hráče. Propozice ve formátu PDF a další informace najdete v sekci Turnaje, přihlašovací formulář je k dispozici zde. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 30.3.2017! Již tradičně se hraje o sladké potěšení a dárkové poukazy z internetových obchodů SportObchod.cz a ASTRATEX.CZ.
    Počet účastníků turnaje je omezen, proto doporučujeme 
přihlášení neodkládat na poslední chvíli. Přijďte si zahrát badminton do slavného podkrkonoškého oddílu smile

 
Výsledky a fotogalerie z Vesecké tour II. PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 05 Březen 2017 11:08

Vesecká tour II. Liberec

    V sobotu 4.3.2017 se v libereckém Sport Parku uskutečnil druhý deblový badmintonový turnaj z Vesecké tour, čítající celkem tři akce. V dámské kategorii pět párů odehrálo po čtyřech zápasech systémem každý s každým s následným dohráním o konečné umístění. Vítězství si odnesla dvojice Damborská-Opletalová před týmem Švecová-Hrnčířová, na třetím místě skončil tým Piklová-Soukupová. V kategorii mužů si umístění na pódiu z prvního turnaje zopakovaly týmy v pořadí Vrabec-BolinaHetfleiš-Zahradník a Bradna-Hojný. Kompletní výsledky a rozsáhlou fotogalerii najdete v tomto článku. Bavte se badmintonem :-)

 
Prodej rakety Yonex Voltric Z-Force II PDF Tisk Email
Prodám
Úterý, 28 Únor 2017 19:23
    Prodám novou (=nikdy nehranou) raketu Yonex Voltric Z-Force II, aktuální cena na Sportobchodu je 3 869 Kč , prodám za 2 500 Kč. Kontakt: David Novák, mobil: 732 855 285, e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
Druhý turnaj Vesecké tour ve čtyřhrách PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Čtvrtek, 23 Únor 2017 18:54

Oddíl badmintonu TJ Slovan Liberec        TJ Slovan Vesec, z.s. - oddíl badmintonu, pořádá sérii tří turnajů ve čtyřhrách BADMINTONOVÁ VESECKÁ TOUR. Termín druhého turnaje: 4.3.2017, místo konání: Badmintonová hala v areálu Sport Parku Liberec. Turnaj je určen jak pro hráče, kteří nejsou registrováni v ČBaS, tak pro hráče registrované, ale pouze do úrovně krajských soutěží. Hrát se budou čtyřhry mužů a žen na 2 sety do 21 bodů. Disciplíny se hrají švýcarským systémem na 6-7 kol (dle časových možností). Počítají se dva nejlepší výsledky ze tří turnajů, po každém turnajovém kole budou zveřejněny průběžné výsledky. Další informace: Radek Holata (721 542 010), Jiří Nývlt (604 601 860) nebo na tomto odkazu (PDF formát).

 
Turnaj smíšených deblů v Praze PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Čtvrtek, 23 Únor 2017 18:40
Turnaj smíšených deblů v Praze
   Ahoj přátelé, dovolte mi Vás pozvat na můj další badmintonový turnaj, tentokrát se bude konat v Praze. Jelikož chceme úroveň hry a kvalitu turnaje posunout o level výše, rozhodli jsme se udělat turnaj, kde se bude hrát pouze vlastním peřím. Tento turnaj je jak pro neregistrované, tak i pro registrované hráče. Pro všechny zájemce platí stejný pravidla, registrace na turnaj probíhá pouze přes formulář. Úhrada startovného je bankovním převodem. Týmy, které budou mít již zaplaceno, označím viditelně v seznamu přihlášených. Doporučuji všem účastníkům přijít včas, prezentace je od 8:30 a turnaj začíná v 9:00. Kdo nebude přítomen, bude ze soupisky odstraněn. Kapacita turnaje je 24 týmů. Pokud bude o turnaj větší zájem, je možné tuto kapacitu navýšit až na 36 týmů. ( to lze jen za předpokladu, že bude přihlášeno minimálně 34 týmů). David Novák
 
Mixy a čtyřhry v H-centru Staré Hradiště PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 22 Únor 2017 19:06

h-centrum logo    V sobotu 18.3. proběhne v H-centru Staré Hradiště badmintonový turnaj smíšených a mužských párů. Právo účasti: neregistrovaní hráči a hráčky starší 15 let, herní systém bude zvolen rozhodčím dle počtu přihlášek. Přijďte strávit příjemný den plný badmintonu. Startovné činí 250Kč za pár (platí se současně se závaznou přihláškou), přihlášky podávejte do 15.3. na recepci H-centra,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Ceny: 1.-3. místo věcné ceny, dále ceny za účast a pro útěchu :-) Míče: plastové Yonex Mavis 2000 s modrou proužkou. Propozice turnaje najdete zde.

 

 
A-Tool turnaj čtyřher v Brně PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Úterý, 21 Únor 2017 18:09

A-Tool turnaj čtyřher

    Firma A-Tool, hala badminton Líšeň ve spolupráci s SKP Kometa Brno zvou na A-Tool turnaj čtyřher u příležitosti ročního výročí otevření haly badminton Líšeň. Turnaj se koná v neděli 5.3. a je určen jak neregistrovaným tak registrovaným hráčům. Kategorie MEDIUM – neregistrovaní hráči se bude hrát plastovými míči YONEX Mavis 350 modrý proužek – dodá pořadatel. Kategorie HARD – registrovaní hráči se bude hrát péřovými míči – vlastní. Bližší informace naleznete na tomto odkazu.

 
Béčko - Hippies párty v Českém Těšíně PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Úterý, 21 Únor 2017 18:02
Béčko Český Těšín

    BÉČKO - Hippies párty. Amatérský badmintonový turnaj pro začínající až mírně pokročilé hráče. Datum turnaje: 11.03.2017, místo konání: Activity4fun Český Těšín, kategorie čtyřhry, startovné: 250,- Kč. Soutěž o nejlepší kostým na téma "hippies" a O nejlepší buchtu! Pro vítěze soutěží jsou připravené věcné ceny. Pokud s badmintonem začínáte, nebojte se, a taky doražte. Systém hry: hraje se švýcarským systémem, počet kol upřesní pořadatel na místě. Přijďte si zahrát a seznámit se. Propozice turnaje najdete na tomto odkazu.

 
Výsledky a fotogalerie z Vesecké tour I. PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 19 Únor 2017 19:29

Vesecká tour I. Liberec

    V sobotu 18.2.2017 se v libereckém Sport Parku uskutečnil první deblový badmintonový turnaj z Vesecké tour, čítající celkem tři akce. V dámské kategorii sedm párů odehrálo po šesti zápasech systémem každý s každým. Vítězství si bez jediného zaváhání odnesla dvojice Damborská-Opletalová před Říhovou s Gregorovou a Turkovou s Douchovou. V kategorii mužů se z vítězství radoval tým Vrabec-Bolina před Hetfleišem se Zahradníkem. Na třetím místě skončila malosvatoňovická dvojice Hojný, Bradna, která dle obutí dorazila na turnaj přímo z operačního sálu. Kompletní výsledky a rozsáhlou fotogalerii najdete v tomto článku. Bavte se badmintonem :-)

 
Čtyřhry DEZA Valašské Meziříčí PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Neděle, 19 Únor 2017 10:53

Čtyřhry Valašské Meziříčí    Badminton Val.Mez. pořádá v sobotu 29.4.2017 amatérský badmintonový turnaj ve čtyřhře mužů a žen. Hrát se bude v hale TK DEZA švýcarským systémem na 6 kol (max. 26 párů). Plastové míče Yonex Mavis 350 dodá pořadatel, startovné činí 250 Kč na hráče. Občerstvení zajištěno v ceně startovného (mls ke kávě, polévka, obložené mísy). Přihlášky: Dana Močarníková,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 604 439 603. Propozice turnaje najdete na tomto odkazu.

 
Pozvánka na 1. turnaj SOTX Tour 2017 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Úterý, 14 Únor 2017 18:19

SOTX Tour Ústí nad Labem

    Ahoj badmintonisti, SOTX Tour roku 2016 je za námi včetně závěrečného masters, kde potvrdil své prvenství v základní části Jirka Nývlt, již potřetí v řadě, když ve finále porazil Břeťu Krčka. Třetí místo si vybojoval Jaro Jakubčin. Celkové výsledky a statistiky uplynulého ročníku najdete na eBadminton.cz.

   Po delších peripetiích s halou Vás a i další hráče, kteří by si chtěli zahrát badminton, zveme na SOTX Tour 2017. Opět budou v průběhu roku 4 turnaje a do celkového pořadí se budou jednotlivým hráčům započítávat 3 nejlepší bodové výsledky z těchto turnajů. Termíny prvních dvou turnajů jsou neděle 12.3. a sobota 27.5. Vzhledem k tomu, že v neděli 12.3. musíme halu uvolnit do 16:00 hodin, zahájíme tento turnaj o půl hodiny dříve oproti zvyklostem a počet hráčů bude omezen na 48. Adresa zůstává stejná, a to sportovní hala Univezity J. E. Purkyně. Podrobnosti najdete v propozicích. Právě otevíráme obsazovačku a těšíme se na Vás. Ondra, Petr, Tom

 
Turnaj mixů v České Skalici PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Úterý, 14 Únor 2017 18:05

Mixy Česká Skalice

   V sobotu 18.3.2017 se ve Sportovní hale města Česká Skalice uskuteční badmintonový turnaj mixů. Turnaj je určen pro neregistrované, ale i registrované (do úrovně krajského přeboru) hráčky a hráče. Hrát se bude plastovými míči s modrým pruhem (dodá pořadatel). Prezentace je od 8:30, turnaj začíná v 9:00, na baru bude probíhat příjem startovného a v tělocvičně u PC registrace. Systém hry: švýcar na dva sety do 21 bodů, 5 kol (dle počtu přihlášených lze počet kol navýšit), dle platných pravidel badmintonu. Startovné činí 100Kč na osobu, registrace podávejte na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , dotazy na mobil 608 516 377. Občerstvení a hodnotné ceny zajištěny.

 
Pozvánka na březnový Badhopman v Ústí nad Labem PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 08 Únor 2017 19:02

Badhopman Ústí nad Labem

    Od Majky Hůdové k nám dorazila pozvánka na další turnaj Badhopman tour v Ústí nad Labem: Srdečně zveme smíšené páry na náš turnaj Badhopman tour do Ústí nad Labem. Těšíme se na ty, kteří už u nás byli, na ty, kteří u nás ještě nebyli a na ty, kteří by u nás chtěli být, prostě na všechny :) Turnaj proběhne opět v hale UJEP Ústí nad Labem a to v sobotu 11.3.2017. Všechny další informace najdeš na webu Badhopman. Přichystáme pro vás opět občerstvení, nějakou drobnou soutěž, ceny od sponzorů a medaili pro každého.

 
Eva Görtlerová a Michal Haršanyi dali opáčko v Praze PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Středa, 08 Únor 2017 18:47

badhopman 2017-01-29

    Najdi pět, resp. dva rozdíly. Na čelních místech pražského turnaje Badhopman tour zůstaly téměř stejné tváře... Dne 29.1.2017 se za komorní účasti dvanácti párů uskutečnil druhý turnaj Badhopman tour v oblasti Praha. Polovina párů již věděla, do čeho jde, druhá půlka si přišla model Badhopmanu vyzkoušet poprvé. Stejně jako minule vyhrál s přehledem pár Eva Görtlerová a Michal Haršanyi. Na dalších místech už byla trošku strkanice. Síla soupeře rozhodla o umístění na druhém až čtvrtém místě, páry měly shodné skóre 6:2. Další informace k turnaji najdete na webu Badhoman.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »