Doporučujeme

Jsme na Facebooku

RBL DVOUHRY - výsledky

Poř.

Jméno

1.

Nýva

2.

Virtuóz

3.

Gigs

4.

šnek

5.

Náčelník

6.

Milhaus

7.

Špeh

8.

Koblížek Drtička

9.

Ta bez sukýnky

10.

Třeštidlo

Více informací

RBL ČTYŘHRA - výsledky

Poř.

Jméno

1. MH9
2. Veterán club
3. Ztvrdlý fusky z Rohu
4. Mumifikovaní
5. Stars
6. Dáš do vrecka
7. Gouda a Jouda
8. Ňaminy

Více informací

Přihlášení
Badmintonové reportáže

Bližší informace
Image Detail

SportObchod.cz

Raketové sporty na SportObchod.cz

Počasí

Miniaplikace

Statistika webu

Členové : 67
Obsah : 1405
Odkazy : 288
Počet zobrazení článků : 1799881

Statistika návštěv

TOPlist

Nejčtenější za poslední půlrok

 
Áčko - turnaj čtyřher v Českém Těšíně PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 11 Leden 2017 20:31
Áčko Český Těšín    Měsíc Leden začal zrát, a my jdeme zase hrát… Srdečně Vás zveme na amatérský badmintonový turnaj ÁČKO. Datum konání: 14.1.2017 Kategorie: čtyřhry + mixy (společně), systém hry: švýcarský systém na 6 až 8 kol. Registrace/seznam přihlášených hráčů zde. Jako každoročně i v roce 2017 proběhne přátelské posezení s vyhlášením vítězů YONEX MAXILIGA MASTERS 2016 aneb po naszymu „ŽRANICE“. Posezení se bude konat 14.1.2017 po turnaji Áčko v restauraci sportovního centra Bowling & Squash Český Těšín. Předpokládaný začátek cca 15:00 hodin. Srdečně zveme všechny hráče a hráčky, všechny přátele a příznivce Maxiligy, prostě všechny „závisláky“ na badmintonu. Cena: 100,- Kč.
 
Výsledky turnaje čtyřher v České Skalici PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Sobota, 07 Leden 2017 20:17

Badmintonový turnaj deblů v České Skalici    V sobotu 7.1.2017 se v České Skalici uskutečnil další badmintonový turnaj ve čtyřhře žen a mužů. Hrálo se švýcarským systémem na dva sety. V kategorii žen zvítězila sehraná malosvatoňovická dvojice Pohodářky (Dáša Knaiflová, Vlasta Seidelová) před týmy No ty vole a Šťabajzny. V deblu mužů zvítězila dvojice Svijanský máz (Miloš Honzák, Michal Mareš) z Turnova před týmy Draci a Pat a Mat. Odkaz na fotogalerii včetně kompletních výsledků najdete v tomto článku a na našem Facebooku. Bavte se badmintonem :-)

 
Singly a mixy v Litomyšli ze série Malý Open PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pondělí, 26 Prosinec 2016 22:20

Maly Open Brno   Sport centrum Litomyšl a TK Maly´s Open pořádají dne 21.1.2017 badmintonový turnaj dvouher žen/mužů a mixů. Turnaj se uskuteční v moderním areálu Sport centra Litomyšl (4 kurty, pevná hala, šatny, sprchy, sportbar). Prezentace začíná v 9:00, zahájení turnaje je v 10:00, startovné činí 250Kč/osobu v singlu, 200Kč/osobu v mixu. Systém hry: skupiny + finále (bude upřesněn podle počtu hráčů). Další informace najdete na stránkách Malý Open.

 
Turnaj čtyřher v České Skalici PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 14 Prosinec 2016 20:16

Debly Česká Skalice

   V sobotu 7.1.2017 se ve Sportovní hale města Česká Skalice uskuteční badmintonový turnaj ženských a mužských čtyřher. Turnaj je určen pro neregistrované, ale i registrované (do úrovně krajského přeboru) hráčky a hráče. Hrát se bude plastovými míči s modrým pruhem (dodá pořadatel). Prezentace je od 8:30, turnaj začíná v 9:00, na baru bude probíhat příjem startovného a v tělocvičně u PC registrace. Startovné činí 100Kč na osobu, registrace podávejte na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , dotazy na mobil 608 516 377. Občerstvení a hodnotné ceny zajištěny. Další informace najdete zde.

 
Výsledky Yonex Maxiliga Masters 2016 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Úterý, 13 Prosinec 2016 21:36

Českotěšínská Yonex Maxiliga Masters

    Českotěšínská Yonex Maxiliga Masters má za sebou poslední turnaj letošní sezóny. A jak to vše dopadlo? V kategorii mužů zvítězil Tomáš Kopec, v ženách Míša Mazurová. Smolařem roku se stal Martin Kožušník, kterému zranění nedovolilo zapojit se do posledních bojů o první místo. Překvapením roku je podle pořadatelů Libor Tomášek, jenž se za poslední dobu rapidně zlepšil. Kompletní turnajový žebříček najdete na webu Maxiligy. 

 
Břéťa Krček vítězem Vánočního turnaje SOTX Tour PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 11 Prosinec 2016 14:27

SOTX Tour 2016    Vítězem závěrečného Vánočního turnaje SOTX Tour 2016 se v sobotu 10.12.2016 v kategorii A stal Břéťa Krček, který v přímem souboji o zlato porazil Jirku Nývlta. Třetí skončil Jaro Jakubčin rovněž s bilancí 5:1 na zápasy. V kategorii B zvítězil Josef Mládek před Michalem SalavouNguyen Van Hoanem. Nejlepší ženou SOTX Tour 2016 se stala po zásluze Věrka Smilová, která získala od sponzora série, firmy SOTX, raketu Sweet Dream DR-727. Vítězem základní části v mužech se stal Jirka Nývlt. Vítěz MASTERS (osm nejlešpích hráčů celé Tour) získá raketu Sotx Circle Power CPII-6011, bágl a tričko. Další informace, výsledky a seznam účastníků turnaje MASTERS najdete v tomto článku a na webu eBadminton.

 
Výsledky a fotogalerie Montas Hradec Králové II. PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 11 Prosinec 2016 13:24

Montas Hradec Králové II.    V sobotu 10.12.2016 se v hale TJ Montas Hradec Králové uskutečnil druhý turnaj ze série pro sezónu 2016/2017 pro amatérské badmintonistky a badmintonisty. Petr Dušek nám zaslal výsledky kategorií singl, kde zvítězil Martin Sokol, debl (sloučená kategorie mužů a žen, vítězem se stal tým Sokol, Šlechta) a mix, který ovládla dvojice Imlaufová, Dušek. Petr nám rovněž zaslal rozsáhlou fotogalerii. Moc děkujeme!

 
Vánoční turnaj mixů dospělých v Holicích PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Pátek, 09 Prosinec 2016 20:14

Oddíl badmintonu BK - DDM Holice

    Připomínáme, že Oddíl badmintonu BK - DDM Holice pořádá v sobotu 17.12.2016 Vánoční turnaj Victor Cup v mixech dospělých. Startovné činí 300Kč/pár, míče vlastní, švýcarský systém na 7 kol. Počet omezen na 25 párů (pořadí podle data přihlášení). Přihlášky podávejte do čtvrtka 15.12.2016 na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo online na www.bkholice.cz. Po dobu turnaje bude v hale otevřen bufet, parkování zajištěno přímo u haly. Propozice turnaje najdete na tomto odkazu (formát PDF).

 
Badhopman - soutěž O nejrychlejší smeč PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Středa, 07 Prosinec 2016 20:41

Badhopman - Nejrychlejší smeč

    Pořadatelé série turnajů Badhopman tour obdrželi od sponzorské firmy Easy senzor na raketu, který zaznamenává spoustu údajů o síle, švihu a úhlech úderu. Citujeme z webu Badhopman.cz: "Pomůcka se používá při tréninku hráčů, kteří na to jdou sofistikovanější cestou. Protože my trénovat nepotřebujeme :), používáme senzor jen pro zábavu a uspořádali jsme soutěž O nejrychlejší smeč. Nejde ani tak o co největší ránu do míče, ale především o švih v zápěstí a tedy správně technicky provedený úder. Senzor měří rychlost švihu nikoli rychlost trefeného míče." Více informací včetně aktuální tabulky nejlepších smečařů najdete na webu Badhopman.cz.

 
Turnaj v Praze opanovali Görtlerová a Haršanyi PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Středa, 07 Prosinec 2016 20:30

Badhopman Praha

    Majka Hůdová nám zaslala další vtipný komentář k pražskému turnaji Badhopman tour: "Turnaj v Praze uzavřel sérii prvních oblastních turnajů Badhopman tour. Do příjemné haly Hamru Štěrboholy se k prvnímu turnaji v pražské oblasti sjelo 25 párů. Čekáte pravidelnou historku o tom, co se nepovedlo těsně před turnajem? Tak tentokrát už fakt všechno klaplo. Tedy krom toho, že ze strachu, abych nezaspala jako den předtím do Jihlavy, jsem neusnula vůbec. Pravda, zabrala jsem asi na dvacet minut, ve kterých se v mé hlavě odehrál děsivý sen plný zapomenutých počítačů, zamčených hal a nefungujících internetů ...:)" Celý článek najdete na webu Badhopman tour :-)

 
Gryčová a Halsch - vítězové jihlavské oblasti PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Středa, 07 Prosinec 2016 20:23

Badhopman Jihlava

    Majka Hůdová nám zaslala komentář k dalšímu turnaji Badhopman tour: "Nesmělý start měla Badhopman tour v sobotu 3.12.2016 v Jihlavě. Přihlášeno bylo 12 párů, někteří hráči se před turnajem odhlásili, konečný počet účastníků byl tedy 9 párů. Čekáte pravidelnou historku o tom, co se nepovedlo těsně před turnajem? Nezklamu vás ani tentokrát. Zaspala jsem :). Z Ústí do Jihlavy to mám přes 200 km, místo poklidné ranní hodinky s kávou jsem tedy z postele skočila střemhlav za volant (názorná ukázka od minuty 3:33 v tomto videu). Cestou jsem posbírala asi tak 50 pokut (doufám, že jen imaginárních) a do Jihlavy dorazila ve skvělém čase - cca 15 minut po zahájení prezentace..." Celý článek najdete na webu Badhopman tour :-)

 
Druhý turnaj Badhopman tour v Hradci Králové PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Pondělí, 05 Prosinec 2016 19:43

Badhopman Ústí nad Labem

    Od Majky Hůdové k nám dorazila pozvánka na další turnaj Badhopman tour v Hradci Králové: Ahoj, srdečně tě zvu na 2. turnaj Badhopman tour v oblasti Hradec Králové. Propozice najdeš zde, obsazovačka je již otevřená a přihlásit se můžeš opět přímo na webu. I tentokrát se o vás bude starat Kryštof Koláček. Tentokrát již začneme sčítat body za celkové umístění v obou turnajích, které určí pět nejlepších párů v oblasti. Ty pak mají právo na postup do finále, které proběhne během května v některé z hal v Praze. Upřesnění ohledně konání finále již brzy! :) Měj se krásně, Mája :)

 
Badmintonový turnaj Česko vs Polsko PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pondělí, 05 Prosinec 2016 19:30

Česko vs Polsko

   Českotěšínská Maxiliga pořádá mezinárodní amatérský badmintonový turnaj "Česko vs Polsko".  Datum turnaje: 11.12.2016, systém hry: švýcarský systém na 6 kol (poháry pro 1.- 3. místo) + pavouk pro čtyři nejlepší české a čtyři nejlepší polské páry (pohár pro 1. místo) Turnaj je započítán do žebříčku Polskich amatorów badmintona. Do žebříčku Yonex Maxiliga Masters se započítávají výsledky ze švýcarského systému.

 
Předvánoční turnaj v H-centru Staré Hradiště PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Středa, 30 Listopad 2016 20:01

H-centrum Staré Hradiště    Připomínáme, že v sobotu 3.prosince 2016 proběhne v H-centru Staré Hradiště předvánoční badmintonový turnaj smíšených a mužských párů. Právo účasti mají neregistrovaní hráči a hráčky starší 15 let, herní systém bude zvolen rozhodčím dle počtu přihlášek. Startovné: 300Kč za pár (platí se současně se závaznou přihláškou), přihlášky podávejte do 30.11. na recepci H-centra nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přijďtě strávit příjemný předvánoční den plný badmintonu. Další informace najdete v sekci Turnaje.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »