Doporučujeme

Jsme na Facebooku

RBL DVOUHRY - výsledky

Poř.

Jméno

1.

Nýva

2.

Virtuóz

3.

Gigs

4.

šnek

5.

Náčelník

6.

Milhaus

7.

Špeh

8.

Koblížek Drtička

9.

Ta bez sukýnky

10.

Třeštidlo

Více informací

RBL ČTYŘHRA - výsledky

Poř.

Jméno

1. MH9
2. Veterán club
3. Ztvrdlý fusky z Rohu
4. Mumifikovaní
5. Stars
6. Dáš do vrecka
7. Gouda a Jouda
8. Ňaminy

Více informací

Přihlášení
Badmintonové reportáže

Bližší informace
Image Detail

SportObchod.cz

Raketové sporty na SportObchod.cz

Počasí

Miniaplikace

Statistika webu

Členové : 67
Obsah : 1405
Odkazy : 288
Počet zobrazení článků : 1803919

Statistika návštěv

TOPlist

Nejčtenější za poslední půlrok

 
Prosincové dvouhry Asporty.cz Brno PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 30 Listopad 2016 20:01

Asporty.cz    Touto cestou zveme všechny příznivce badmintonu ke strávení příjemného sportovního dopoledne a aktivnímu odpočinku od vánočního shonu. V neděli 11.12.2016 se na Kuklenské 46, Brno uskuteční další z oblíbených badmintonových turnajů. Jako již tradičně začneme v 8:30 prezentací, herní boje započnou v 9:00. Předpokládaný konec celé akce kolem 13:00.

 
Pozvánka na Vánoční turnaj SOTX Tour 2016 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Kalendář akcí
Středa, 30 Listopad 2016 17:52

SOTX Tour Ústí nad Labem

    Pomalu se blíží doba vánočních svátků a s tím i tradiční Vánoční turnaj. Letos půjde již o 29. ročník, přičemž turnaj je zároveň započítáván jako čtvrtý turnaj základní části letošní SOTX Tour. Turnaj se bude konat v sobotu 10. prosince 2016 a rozhodne nejen o vítězi samotného Vánočního turnaje, ale také o nejlepším hráči a nejlepší hráčce letošní Tour. Zároveň definitivně určí, kdo bude mít právo zúčastnit se badmintonového Masters 2016. O nejlepší hráčce letošní Tour je již prakticky rozhodnuto, protože Věra Smilová má před druhou ženou v pořadí poměrně velký náskok. V mužích má jasně navrch Jirka Nývlt, kterému prvenství může reálně "sebrat" pouze jeho neúčast. V tom případě by měl nejlepší výchozí pozici Břéťa Krček a na záda mu dýchají Ondra Hájek s Leošem Knapppem.
 
Pardubické vánoční čtyřhry - poslední volná místa PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pondělí, 28 Listopad 2016 21:22

Bedas4you Debl Open    Vláďa Hetfleiš nám z Pardubic hlásí: poslední 4 volná místa na Pardubické vánoční čtyřhry. Lze hrát ve formátu mix nebo dva chlapáci. Turnaj se koná v sobotu 10.12.2016 v ASC Pardubice. Veškeré bližší info najdete v propozicích nebo u mě. Zdraví Vláďa, mistr světa v pořádání badmintonových turnajů.

 
Výsledky Badhopman Tour v Českém Těšíně PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Pondělí, 28 Listopad 2016 21:20

 

Badhopman Ústí nad Labem    Majka Hůdová nám zaslala komentář k dalšímu turnaji Badhopman tour: Dne 26.11.2016 se Badhopman hrál na samé hranici Česka s Polskem - v Českém Těšíně. Do těšínské haly přijelo 23 smíšených párů z Čech i Polska. Tentokrát nás herní systém nechal v klidu (ťuky, ťuk) a tak nám to vynahradila ostatní technika. Monitor nechtěl monitorovat, senzor odmítal senzorovat, ale nenechali jsme se odradit a za pomoci kladiv a nožů jsme se s technikou dohodli. Všechno pak už šlapalo jako na drátkách. V prostorné hale se na šesti kurtech odehrály zápasy 3v1 - v ženských a mužských singlech a v mixech... Jak to vše dopadlo, najdete na stránkách Badhopman tour :-)

 

 
Výsledky XII. turnaje v Rychnově nad Kněžnou PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 27 Listopad 2016 21:27

Badmintonový turnaj Rychnov nad Kněžnou    V sobotu 26.11.2016 se v Rychnově nad Kněžnou uskutečnil již XII. ročník amatérského badmintonového turnaje ve čtyřhrách a mixech. V ženském deblu si vítězství překvapivě, ale zaslouženě, odnesl tým Šárka Douchová, Lucka Turková, v mixech se po napínavém posledním kole z prvenství radoval pár Janča Zavadilová, Olda Marek a pouze v kategorii mužských čtyřher se od prvních kol vykrystalizovala dvojice, která nakonec turnaji jasně dominovala: Olda Marek, Ondra Prusek. Moc děkujeme týmu pořadatelů pod vedením Martina Konvaliny za další vynikající turnaj. V tomto článku najdete přehled kompletních výsledků a odkazy na fotogalerii Lukáše Trejtnara a našeho webu. Bavte se badmintonem :-)

 

 
Vánoční dárky pro sporťáky na SportObchod.cz PDF Tisk Email
Tipy, rady, zajímavosti, promoakce
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 22:58

    Vyběhněte s vánočním shonem a vybírejte dárky z  pohodlí gauče. Náš dlouholetý partner SportObchod.cz vám pomůže dobře zamířit a stát se hvězdou Vánoc.

Vybrat dárky pro sporťáky»

 
Béčko - turnaj čtyřher v Českém Těšíně PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 21:34
Béčko Český Těšín    Amatérský badmintonový turnaj pro začínající až středně pokročilé hráče "BÉČKO"  se uskuteční dne 10.12.2016 v hale Bowling & Squash Český Těšín. Turnaj je určen pro začínající až středně pokročilé hráče! Pokud s badmintonem začínáte, nebojte se, a taky doražte. Turnaje se mohou zúčastnit hráči, kteří znají alespoň trochu pravidla badmintonu, vlastní nějakou badmintonovou raketu a netrpí badmintofobii. Systém hry: čtyřhry, hraje se švýcarským systémem. Počet kol upřesní pořadatel na místě. Přijďte si zahrát a seznámit se ;-) Na turnaj se můžete přihlásit na tomto odkazu.
 
Výsledky a fotogalerie z víkendových mixů v Pustějově PDF Tisk Email
Odehrané turnaje, komentáře a články
Úterý, 22 Listopad 2016 21:13

Mixy Pustějov

   Petr Očadlík nám prostřednictvím Vládi Hetfleiše zaslal výsledky a odkaz na fotogalerii na webu Rajce.net z víkendového turnaje mixů v Pustějově. Děkujeme a rádi zveřejňujeme! Vítězem turnaje se stal pár Heidler Jakub, Valigůrová Alice před dvojicemi Sukup Josef, Hromadová Olga a Sliva Adam, Kozáková Denisa.

 
Pozvánka na turnaj dvouher do Nymburku PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Pondělí, 21 Listopad 2016 19:22

Turnaj dvouher Nymburk

    V Nymburku se dne 27.1.2017 uskuteční badmintonový turnaj pro amatéry a neregistrované. Turnaj začíná večer ve 22:22 hod, místo konání: Zimní stadion Nymburk, disciplíny: dvouhry muži, dvouhry ženy, dvouhry mix. Startovné činí 200Kč/osobu. Kontakt na pořadatele:  Zdenek (trenda) Vlasák,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 602 680 994. Propozice turnaje najdete na tomto odkazu.

 
Malé Svatoňovice OPEN podzim 2016 PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 20 Listopad 2016 15:24

Malé Svatoňovice OPEN podzim 2016    V sobotu 19.11.2016 se v Malých Svatoňovicích uskutečnil podzimní amatérský turnaj ve čtyřhrách a mixech, tradičně pořádaný Badmintonovým oddílem místního Sokola. Celkové vítězství, ceny od sponzorů Sportobchod.cz a Astratex.cz a sladké rolády si v ženské čtyřhře odnesla dvojice Blond & Violet (Pája Opletalová, Irča Škopová), v mužské čtyřhře si jarní vítězství zopakoval tým MaMa boys (Martin Krejzl, Martin Konvalina) a v mixech se to samé povedlo páru Tonlesap (Markéta Damborská, Jirka Nývlt). Umístění dalších týmů, kompletní výsledky všech zápasů a obsáhlé fotogalerie našeho webu a Martina Hlavatého najdete v tomto článku. Všem moc děkujeme za účast a skvělou hru, Martinovi Hlavatému za zdokumentování celé akce a těšíme se na vás na dalším (jarním) turnaji ve Svatoňovicích. Bavte se badmintonem :-)

 
Jednokurtí turnaj v Milovicích PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Pondělí, 14 Listopad 2016 20:41

Deblový turnaj v Milovicích

   Lukáš Náčelník Jirásek a Tonda šnek Šlechta z malosvatoňovického badmintonového oddílu nám zaslali vtipnou chronologickou reportáž z turnaje v Milovicích:
   Na jednokurtí turnaj do neprozkoumaných badmintonových krajin v Milovicích nad Labem vyrazila z Malých Svatoňovic ostříhaná dvojice Náčelník - Šnek. Zde je prosím stručný itinerář jejich výpravy:


3:45
šnek vstává

7:34 Náčelník se s hrůzou probouzí

8:30 příjezd na seřadiště (šnek)

9:15 příjezd na seřadiště (Náčelník)

9:30 končí výprask šnek versus Náčelník

 
Pardubické debly - ostré jako břitva! PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 13 Listopad 2016 20:01

Bedas4you - Pardubické debly    V sobotu 12.11. 2016 se v Pardubické ASC hrál další ze série turnajů. Tentokrát se mezi sebou řezali v deblech "kluci" a "holky". Hrálo se tradičně švýcarem na 7 kol. Sešla se zde naprosto luxusní kvalita z celé republiky. Zápasy byly na velmi vysoké úrovni, což bylo vidět i na některých zůčastněných, jak toho měli plné zuby.  V ženách kralovala ostřílená dvojka z Teplic ve složení Verča Srpová - Věrka Smilová. Pro Prahu urvali stříbrnou pozici Radka Sochorová a Lenka Přibylová. Třetí příčku obsadila Lucka Mengrová z Poděbrad hrající s Marcelkou Šubertovou z Třince.

 
Turnaj mixů v České Skalici PDF Tisk Email
Kalendář akcí
Středa, 09 Listopad 2016 18:47

Mixy Česká Skalice

   V sobotu 10.12.2016 se ve Sportovní hale města Česká Skalice uskuteční badmintonový turnaj mixů. Turnaj je určen pro neregistrované, ale i registrované (do úrovně krajského přeboru) hráčky a hráče. Hrát se bude plastovými míči s modrým pruhem (dodá pořadatel). Prezentace je od 8:30, turnaj začíná v 9:00, na baru bude probíhat příjem startovného a v tělocvičně u PC registrace. Systém hry: švýcar na dva sety do 21 bodů, 5 kol (dle počtu přihlášených lze počet kol navýšit), dle platných pravidel badmintonu. Startovné činí 100Kč na osobu, registrace podávejte na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , dotazy na mobil 608 516 377. Občerstvení a hodnotné ceny zajištěny.

 
Výsledky Badhopman Tour v Hradci Králové PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Neděle, 06 Listopad 2016 11:58

Badhopman tour Hradec Králové I

    Majka Hůdová nám zaslala výsledky a komentář k prvnímu východočeskému turnaji Badhopman tour 2016. Turnaj se uskutečnil v sobotu 5.11.2016 v hale TJ Montas Hradec Králové za účastí 16 mixových týmů.

    Ahoj, ještě jednou díky za to, že jste dorazili na turnaj a vyzkoušeli model Badhopman :) Vítězem turnaje se stal pár Markéta Damborská + Jirka Nývlt, fotogalerii a celkové výsledky najdete v tomto článku a na webu Badhopman tour. Několik z vás si vyzkoušelo sílu svého úderu: zde najdete pořadí z Hradce a také absolutní pořadí po dosud dvou odehraných turnajích Badhopman tour.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »