Černé Ucho


Definitivní konec turnajů v Rychnově PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Úterý, 03 Březen 2015 22:03
Sdílet

Konec turnajů v Rychnově    Po dlouhé přestávce se nám opět přihlásil náš investigativní reportér Černé Ucho a jak je jeho dobrým zvykem, přináší nám další z jeho kontroverzních odhalení:

    Během dlouhé a nudné neděle jsem se zabýval procházením zahraničních periodik, abych si alespoň trochu zkrátil dlouhou chvíli. Jen tak mimochodem jsem zavadil o článek, u kterého mě zaujala hlavně jeho titulní strana. Nemohl jsem z hlavy dostat pocit, že jsem ten na první pohled nenápadný a líbezný ksicht už někde viděl. Po odborném překladu článku mým osobním překladatelem bylo jasno a mohl jsem se pustit do pátrání – mimochodem google nezklamal a musel jsem si to pak ještě interně přeložit z googlečeštiny do češtiny alespoň trochu srozumitelné rodilému mluvčímu :-(

 
Kandidát na Miss Badminton 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sobota, 21 Červen 2014 18:15
Sdílet

Miss Badminton 2014 v reklamě    Malosvatoňovický badmintonový oddíl získal v roce 2013 titul amatérského mistra České republiky. Protože MČRN se organizuje každé dva roky, přemýšlelo představenstvo oddílu, čím vyplnit hluché období roku 2014 mezi dvěma tituly (ani pesimista šnek se nedovážil hlasovat proti schválení výhledového plánu na zisk druhého titulu v roce 2015). Nakonec oddíl rozhodl o zisku titulu Miss Badminton 2014.

 
Vyhraje Lin Dan na MS titul pro Brazilce? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Neděle, 15 Červen 2014 15:38
Sdílet

Získá Lin Dan titul pro Brazilce?    Redakce webu Dire.cz několik měsíců pátrala po důvodech pádu Lin Dana, bezesporu nejlepšího hráče světa v badmintonu, na žebříčku BWF, kde se aktuálně ostudně krčí na 34. místě! Koncem února proto vyslala naše redakce (na své náklady) do Číny svého redaktora, aby zjistil, kam a hlavně proč se Lin Dan vytratil z badmintonové scény.

 
Příčiny turnajové pasivity Koblížka konečně odhaleny! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Pondělí, 22 Říjen 2012 19:46
Sdílet

Čisté Ucho    Nová badecová sezóna je v plném proudu, bohužel účast Koblížka na turnajích za první dva měsíce se jeví úzké badmintonové veřejnosti jako velice sporadická. Čistému Uchu to nedalo a zapátralo po příčinách Koblížkovy turnajové pasivity.

 
Čisté Ucho hlásí - Leošek je (asi) vážně nemocný PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Pondělí, 24 Září 2012 19:15
Sdílet

Leošek má bóóó    Naše Čisté Ucho průběžně monitoruje e-mailovou korespondenci všech potenciálních soupeřů malosvatoňovického oddílu a to jak zvenčí, tak zevnitř. Dnes narazilo na velice zajímavou informaci ohledně zdravotního stavu jednoho ze soupeřů našich borců na blížícím se turnaji SOTX v Ústí nad Labem. Tato informace, nesoucí znaky přísného utajení maskováním za jakési nálepky na modely autíček, byla objevena v e-mailové korespondenci mezi Koblížkem (vnitřní pátračka v oddílu, tzv in-monitoring) a významným členem MiMiLe mafie, Leoškem z Topůrkova (vnější sledování, tzv. out-monitoring).

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7