Odehrané turnaje, komentáře a články


Vyhlášení výsledků VII. ročníku malosvatoňovické RBL PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sobota, 01 Červenec 2017 09:22
Sdílet

Vyhlášení výsledků RBL 2016/2017    Po dvouleté pauze, kdy v malosvatoňovické Regionální Badmintonové Lize v singlech vítězil Ríša Kašpar (Gigs), se v VII. ročníku RBL na první místo vrátil Jirka Nývlt (Nýva). Nýva nakonec celkově třetího Gigse porazil již v semifinále a ve finále si poradil i s Martinem Krejzlem (Virtuóz). Gigsovi se spolu s Lukášem Jiráskem (Ztvrdlý fusky z Rohu) nepodařilo obhájit ani prvenství v deblové části RBL, když museli vynechat již semifinálové zápasy kvůli zranění Gigse a nakonec skončili na třetím místě. Ve finále deblu dvojice Míla Bradna + Roman Hojný (MH9) porazila Standu Martínka s Jirkou Petrem (Veterán club). Odkaz na minifotogalerii z komorního vyhlašování bez vítězů RBL najdete na našem Facebooku, kompletní výsledky RBL v horním menu našeho webu. Všem děkujeme za účast v lize, užijte si léto a hlavně: Bavte se badmintonem.

    
   Zhodnocení BOSPOR-YONEX ligy PDF Tisk Email
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Pondělí, 29 Květen 2017 18:17
   Sdílet

    

   Bospor-Yonex liga    Kuba Heidler nám zaslal odkaz na zhodnocení BOSPOR-YONEX ligy:
       "Máme tady celkové výsledky BOSPOR-YONEX ligy 2016/2017. Byla to dlouhá a náročná sezóna plná překvapivých výsledků, emocí, zábavy a heroických výkonů, také byla po zásluze zakončena v penzionu Ve věži v Bohumíně vedle haly (dodnes se nenašly tištěné výsledky posledního kola, které byly naposledy viděny na baru okolo jedenácté hodiny večerní, naštěstí je máme i v elektronické podobě)..."
       Celý článek a kompletní výsledky ve všech kategoriích najdete na webu FORFUN sport.

    
   Bára Hekelová a Kuba Heidler - vítězný pár Badhopman tour 2017 PDF Tisk Email
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Neděle, 21 Květen 2017 16:45
   Sdílet

   Vítězný pár Badhopman tour 2017    Finále Badhopman tour se dohrálo, definitivní pořadí celé akce je známo. V sobotu 13.5.2017 se kolem sedmé hodiny ranní rozdrnčely budíky v Ústí nad Labem, Teplicích, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Praze a kdo ví, kde ještě. Z postelí vyskákali nejlepší badmintonisté a badmintonistky, které ČR zná, aby se vypravili na cestu do Prahy, kde je čekalo celorepublikové finále Badhopman tour. V Českém Těšíně asi nedrnčelo nic, hráčům trvá cesta do Prahy kolem šesti hodin, takže se mně neznámým způsobem teleportovali do Prahy, každopádně prostě dorazili. Celou reportáž Majky Hůdové k finálovému turnaji Badhopman tour 2017 najdete na webu Badhoman.

    
   Výsledky turnaje Pardubické párovky PDF Tisk Email
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Sobota, 20 Květen 2017 21:09
   Sdílet

   Pardubické párovky    V sobotu se ve městě badmintonu zaslíbeném, jak jinak než v Pardubicích, konal historicky první turnaj v párovkách. Sešla se zde zatraceně kvalitní konkurence v celkovém počtu 64 plácalů a plácaček z celé České republiky. Po 9 hodinách urputných bojů se 1. místo stěhovalo do Ostravy a to zásluhou týmu Tomáš Kořený, Míša Mazurová, Tomáš Kopec a Stáňa Klečková. O tom že to na severu Moravy plácají opravdu slušně, vypovídá celkově 2. místo souboru Heidler, Hekelová, Polášek a Tvardková. Na pomyslné bedně a tedy celkové 3. místo urvala kombinovaná pardubicko-trutnovská skvadra, hrající v sestavě Jirka Nývlt, Markéta Damborská, Ríša Kašpar a Kačka "Apendix" Hamerníková.

    
   Badhopman - Jdeme do finále! PDF Tisk Email
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Sobota, 06 Květen 2017 21:14
   Sdílet

   Badhopman - Jdeme do finále!

      Nejlepší páry ze všech oblastí poměří síly ve finále Badhopman tour, které proběhne 13.5.2017 ve Sportcentru Radonice. V oblastních kolech je dohráno a dobojováno. Z každé ze čtyř oblastí má nárok na postup 5 nejlepších párů. Protože ne všechny postupující páry se mohou zúčastnit, povolali jsme i několik náhradníků. Finále proběhne v sobotu 13.5.2017 od 10:00 hodin ve Sportcentru Radonice. Hlavním sponzorem finále je FZ Forza, která daruje třem vítězným párům poukázky na badmintonové zboží dle vlastního výběru. Další informace k finálovému turnaji najdete na webu Badhoman. Majka Hůdová

    
   « ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

   Strana 1 z 67