Nové eshopy značek LI-NING a FZ FORZA PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sobota, 15 Listopad 2014 09:22
Sdílet

Eshop Li-Ning    Od pátku 14.11.2014 jsou dostupné nové eshopy značek Li-Ning a FZ Forza. LI-NING je slavná a progresivní značka s mimořádnou kvalitou produktů a precizností výroby.  Firmu založil  v roce 1990 čínský atlet Li Ning, který sám získal v roce 1984 na OHEshop FZ Forza  Los Angeles šet medailí. Vybavení této firmy nosí např. americký basketbalista Shaquille O´Neal, ruská tyčkařka Jelena Isinbajeva, hrají s ní stolní tenis špičkoví světoví hráči. FZ FORZA je nejznámnější badmintonová značka v Dánsku – nejúspěšnější evropské zemi v badmintonu. Vysoký tržní podíl společnost dosáhla díky jedinečné nabídce kompletního badmintonového vybavení. FZ Forza se specializuje na badminton a celosvětově patří mezi hlavní badmintonové značky.

 

 

    V badmintonu značku LI-NING používá zlaty ověnčená kompletní čínská badmintonová reprezentace, včetně největších hvězdLin Dana (vítěz OH 2008 i 2012), Fu Haifenga, Cai Yuna, Long Chena a dalších. V Evropě s ní hraje Jan O Jorgensen (Evropská jednička dvouhry mužů a aktuálně 3. hráč světového žebříčku) U nás vybavení li-ning používal x-násobný mistr ČR Jakub Bitman a od od roku 2013 je smluvním hráčem náš reprezentant Lukáš Zevl. Badmintonové produkty nejlepších hráčů světa si můžete zakoupit u nás na li-ningshop.cz.

    Produkty firmy FZ FORZA se vyznačují vynikající kvalitou, precizním designem a vývojem, založeným na znalosti a tradici tohoto sportu v Dánsku. S Forzou hraji hráči světové špičky, například Mads Conrad Pedersen, Kamilla Rytter Juhl a řada dalších. V ČR hraje s vybavením FZ FORZA například Monika Světničková, talentovaná juniorská reprezentantka.

Aktualizováno Sobota, 15 Listopad 2014 09:34