Výsledky závěrečného turnaje Vesecké tour PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem
Středa, 19 Duben 2017 17:35
Sdílet

Vesecká tour III. Liberec

V sobotu 15.4.2017 se v libereckém Sport Parku uskutečnilo závěrečné kolo deblového turnaje  Vesecké badmintonové tour, čítající celkem tři akce. V dámské kategorii pět párů odehrálo osm zápasů, 2x každý s každým. Vítězství si odnesla dvojice Damborská - Přibylová před týmem Nováčková st. - Nováčková ml., na třetím místě skončil tým Rychnovská - Angelová. V kategorii mužů se hrálo na 8. kol a vítězství vybojoval tým Branda – Hojný, druzí skončili Hetfleiš - Šlechta a třetí místo si odnesli Fančal – Malich. Celkovými vítězi Vesecké badmintonové tour se stali v dámské kategorii Damborská – Opletalová, mezi muži kralovali Vrabec – Bolina.

Oba páry získaly maximální možný počet bodů. Celkové druhé místo v dámské kategorii braly Soukupová – Piklová a třetí skončili Imlaufová - Friedová. V pánské kategorii posledním kolem se na druhé místo pouze o jediný bodík dostal Hojný - Bradna před týmem Zahradník - Hetfleiš. Všem medailistům gratulujeme. Děkujeme všem účastníkům za pěkné badmintonové výkony a budeme se těšit na další podobné akci. Celkové výsledky a fotogalerii naleznete v tomto článku. Bavte se badmintonem :-)