Vánoční dárky pro sporťáky na SportObchod.cz PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Čtvrtek, 24 Listopad 2016 22:58
Sdílet

    Vyběhněte s vánočním shonem a vybírejte dárky z  pohodlí gauče. Náš dlouholetý partner SportObchod.cz vám pomůže dobře zamířit a stát se hvězdou Vánoc.

Vybrat dárky pro sporťáky»

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Listopad 2016 23:10
 
SportObchod.cz vystřelil slevy na rakety
Sdílet

Březen - měsíc raket

    Rakety dosahují maximálního výkonu a minimální ceny. Nenechte si to ujít a pořiďte si novou raketu, boty nebo tašku se slevou až 60 %. Akce platí od 1. do 31. března...

 
Výprodej na SportObchod.cz
Sdílet

Povánoční výprodej na SportObchod.cz

 
Vánoční dárky pro badmintonové nadšence PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Středa, 25 Listopad 2015 17:55
Sdílet

    Vánoce jsou na dohled a s nimi i každoroční nákupní šílenství. Nenechte si ujít žhavé tipy na dárky pro malé i velké badmintonisty. Nakupujte v klidu na SportObchod.cz, poťte se až na kurtu.

Vánoce na Sportobchod.cz

 

Aktualizováno Středa, 25 Listopad 2015 18:06
 
Oslavte třináctku na SportObchod.cz PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sdílet

Oslavte třináctku na SportObchod.cz

    Že prý třináctka nenosí štěstí. Blbost. SportObchod.cz vám to dokáže – na jejich třinácté narozeniny v úterý 13. října. Oslavte to s nimi – dárky dostanete vy. Ceny víc jak 350 neoblíbenějších produktů spadnou až o 76 %. Lítat budou objednávky zadarmo, slevové kupóny a nákupy za 10 000 Kč.

Jen jeden den, jen v úterý 13. října 2015.

 
Sdílet

Sportprotebe.cz - výročí 7 let od spuštění!

 
Vánoční dárky pro badmintonové nadšence PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Pondělí, 01 Prosinec 2014 20:19
Sdílet

Vánoce na SportObchod.cz    Vánoce jsou na dohled a s nimi i každoroční nákupní šílenství. Nenechte si ujít žhavé tipy na dárky pro malé i velké badmintonisty. Nakupujte v klidu na SportObchod.cz, poťte se až na kurtu.

 

Aktualizováno Pondělí, 01 Prosinec 2014 20:19
 
Tradiční vánoční akce na Badmintonshop.cz PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Pondělí, 01 Prosinec 2014 20:00
Sdílet

    Badmintonshop.cz - Tvůj badmintonový světJan Jurka z internetového obchodu Badmintonshop.cz nám zaslal upozornění na vánoční akce tohoto e-shopu: 

    Začíná tradiční vánoční akce našeho sportovního obchodu. Můžete se těšit na novou kolekci badmintonových raket a na novou kolekci pánského a dámského sportovního textilu (trička, šortky, sukně) za zaváděcí ceny. Naskladněno je dostatečné množství textilu, v různých barevných provedeních a různých velikostech. Navíc ke každé objednávce badmintonových raket obdržíte tubu míčů KARAKAL zdarma.

Aktualizováno Pondělí, 01 Prosinec 2014 20:00
 
Nové eshopy značek LI-NING a FZ FORZA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sobota, 15 Listopad 2014 09:22
Sdílet

Eshop Li-Ning    Od pátku 14.11.2014 jsou dostupné nové eshopy značek Li-Ning a FZ Forza. LI-NING je slavná a progresivní značka s mimořádnou kvalitou produktů a precizností výroby.  Firmu založil  v roce 1990 čínský atlet Li Ning, který sám získal v roce 1984 na OHEshop FZ Forza  Los Angeles šet medailí. Vybavení této firmy nosí např. americký basketbalista Shaquille O´Neal, ruská tyčkařka Jelena Isinbajeva, hrají s ní stolní tenis špičkoví světoví hráči. FZ FORZA je nejznámnější badmintonová značka v Dánsku – nejúspěšnější evropské zemi v badmintonu. Vysoký tržní podíl společnost dosáhla díky jedinečné nabídce kompletního badmintonového vybavení. FZ Forza se specializuje na badminton a celosvětově patří mezi hlavní badmintonové značky.

 

Aktualizováno Sobota, 15 Listopad 2014 09:34
 
Novinky na Badmintonshop.cz PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Pátek, 07 Listopad 2014 21:18
Sdílet

Badmintonshop.cz - Tvůj badmintonový světJan Jurka z internetového obchodu Badmintonshop.cz nám zaslal upozornění na novinky v sortimentu tohoto e-shopu: 

    Naskladněny nové kolekce badmintonových raket PRINCE a KARAKAL. Firma PRINCE po dvou letech připravila dvě nové modelové řady badmintonových raket a to řadu MATRIX (útočnější rakety) a řadu PHANTOM (techničtější rakety). Firma KARAKAL pouze graficky obměnila oblíbené rakety BN, SL a M-TECH. Zároveň byly v dostatečném množství a velikostech naskladněny tašky, textil (sukně, šortky a trička) a doplňky od dánské firmy TACTIC. Rozšířena byla i nabídka omotávek. Pro více informací navštivte náš obchod, kde si lze všechny novinky detailně prohlédnout.

Aktualizováno Pátek, 07 Listopad 2014 21:22
 
Speciální sportovní ortézy jako ochrana před zraněním PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Středa, 01 Říjen 2014 17:59
Sdílet

SportObchod.cz - Tvůj nejlepší spoluhráč    Nejen v Česku, ale i v ostatních evropských zemích narůstá počet sportovních úrazů. Z databáze mortality Eurostatu a Světové zdravotnické organizace vyplývá, že ve sportu dochází k 7 000 fatálních úrazů ročně. Zbytečným nehodám při sportování přitom mohou podle odborníků předcházet sportovní ortézy. Ty totiž představují prostředek pro prevenci, ale i samotnou léčbu poranění. Sportovní ortézy si přitom lze zakoupit nejen ve specializovaných prodejnách, ale i přes internet. Tato služba, kterou letos v létě uvedl na trh e- shop Sportobchod.cz, zahrnuje i odborné poradenství přímo od sportovců.

Aktualizováno Středa, 01 Říjen 2014 18:03
 
Nová sekce Ortézy a bandáže na SportObchod.cz
Sdílet

Sportobchod.cz - Nová sekce Ortézy a bandáže

    Eshop Sportobchod.cz spustil novou sekci Ortézy, bandáže a tejpy značek Zamst, Shock Doctor, McDavid, Mueller. Myslete na prevenci před zraněním či podporu po zranění. Sportobchod.cz se specializuje na kvalitní sportovní ortézy a bandáže, které vám pomohou při vysoké zátěži. Najdete zde ortézy na kolena, kotníky, zápěstí, lokty, ramena a na záda. Vybírejte také klasické a kinesio tejpy, chladící spreje a další doplňky.

 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »