Vyhlášení výsledků VII. ročníku malosvatoňovické RBL PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Odehrané turnaje, komentáře a články
Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
Sobota, 01 Červenec 2017 09:22
Sdílet

Vyhlášení výsledků RBL 2016/2017    Po dvouleté pauze, kdy v malosvatoňovické Regionální Badmintonové Lize v singlech vítězil Ríša Kašpar (Gigs), se v VII. ročníku RBL na první místo vrátil Jirka Nývlt (Nýva). Nýva nakonec celkově třetího Gigse porazil již v semifinále a ve finále si poradil i s Martinem Krejzlem (Virtuóz). Gigsovi se spolu s Lukášem Jiráskem (Ztvrdlý fusky z Rohu) nepodařilo obhájit ani prvenství v deblové části RBL, když museli vynechat již semifinálové zápasy kvůli zranění Gigse a nakonec skončili na třetím místě. Ve finále deblu dvojice Míla Bradna + Roman Hojný (MH9) porazila Standu Martínka s Jirkou Petrem (Veterán club). Odkaz na minifotogalerii z komorního vyhlašování bez vítězů RBL najdete na našem Facebooku, kompletní výsledky RBL v horním menu našeho webu. Všem děkujeme za účast v lize, užijte si léto a hlavně: Bavte se badmintonem.

   Aktualizováno Sobota, 01 Červenec 2017 10:16
    
   Zhodnocení BOSPOR-YONEX ligy PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 5
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Pondělí, 29 Květen 2017 18:17
   Sdílet

    

   Bospor-Yonex liga    Kuba Heidler nám zaslal odkaz na zhodnocení BOSPOR-YONEX ligy:
       "Máme tady celkové výsledky BOSPOR-YONEX ligy 2016/2017. Byla to dlouhá a náročná sezóna plná překvapivých výsledků, emocí, zábavy a heroických výkonů, také byla po zásluze zakončena v penzionu Ve věži v Bohumíně vedle haly (dodnes se nenašly tištěné výsledky posledního kola, které byly naposledy viděny na baru okolo jedenácté hodiny večerní, naštěstí je máme i v elektronické podobě)..."
       Celý článek a kompletní výsledky ve všech kategoriích najdete na webu FORFUN sport.

   Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2017 18:33
    
   Bára Hekelová a Kuba Heidler - vítězný pár Badhopman tour 2017 PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 4
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Neděle, 21 Květen 2017 16:45
   Sdílet

   Vítězný pár Badhopman tour 2017    Finále Badhopman tour se dohrálo, definitivní pořadí celé akce je známo. V sobotu 13.5.2017 se kolem sedmé hodiny ranní rozdrnčely budíky v Ústí nad Labem, Teplicích, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Praze a kdo ví, kde ještě. Z postelí vyskákali nejlepší badmintonisté a badmintonistky, které ČR zná, aby se vypravili na cestu do Prahy, kde je čekalo celorepublikové finále Badhopman tour. V Českém Těšíně asi nedrnčelo nic, hráčům trvá cesta do Prahy kolem šesti hodin, takže se mně neznámým způsobem teleportovali do Prahy, každopádně prostě dorazili. Celou reportáž Majky Hůdové k finálovému turnaji Badhopman tour 2017 najdete na webu Badhoman.

   Aktualizováno Neděle, 21 Květen 2017 16:45
    
   Výsledky turnaje Pardubické párovky PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 3
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Sobota, 20 Květen 2017 21:09
   Sdílet

   Pardubické párovky    V sobotu se ve městě badmintonu zaslíbeném, jak jinak než v Pardubicích, konal historicky první turnaj v párovkách. Sešla se zde zatraceně kvalitní konkurence v celkovém počtu 64 plácalů a plácaček z celé České republiky. Po 9 hodinách urputných bojů se 1. místo stěhovalo do Ostravy a to zásluhou týmu Tomáš Kořený, Míša Mazurová, Tomáš Kopec a Stáňa Klečková. O tom že to na severu Moravy plácají opravdu slušně, vypovídá celkově 2. místo souboru Heidler, Hekelová, Polášek a Tvardková. Na pomyslné bedně a tedy celkové 3. místo urvala kombinovaná pardubicko-trutnovská skvadra, hrající v sestavě Jirka Nývlt, Markéta Damborská, Ríša Kašpar a Kačka "Apendix" Hamerníková.

   Aktualizováno Sobota, 20 Květen 2017 21:15
    
   Badhopman - Jdeme do finále! PDF Tisk Email
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Sobota, 06 Květen 2017 21:14
   Sdílet

   Badhopman - Jdeme do finále!

      Nejlepší páry ze všech oblastí poměří síly ve finále Badhopman tour, které proběhne 13.5.2017 ve Sportcentru Radonice. V oblastních kolech je dohráno a dobojováno. Z každé ze čtyř oblastí má nárok na postup 5 nejlepších párů. Protože ne všechny postupující páry se mohou zúčastnit, povolali jsme i několik náhradníků. Finále proběhne v sobotu 13.5.2017 od 10:00 hodin ve Sportcentru Radonice. Hlavním sponzorem finále je FZ Forza, která daruje třem vítězným párům poukázky na badmintonové zboží dle vlastního výběru. Další informace k finálovému turnaji najdete na webu Badhoman. Majka Hůdová

   Aktualizováno Sobota, 06 Květen 2017 21:15
    
   Reportáž z turnaje čtyřher ve Valašském Meziříčí PDF Tisk Email
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Sobota, 06 Květen 2017 20:16
   Sdílet

   Čtyřhry Valašské Meziříčí

      Dne 29.4.2017 se na TK Deza Valašské Meziříčí uskutečnil další amatérský turnaj ve čtyřhrách mužů a žen pod vedením pořadatelky Dany Močarníkové. Zúčastnilo se ho celkem 28 párů z různých koutů republiky, jako jsou Pardubice, Brno, Ostrava a samozřejmě Valašské Meziříčí a okolí. Hrálo se na čtyřech kurtech švýcarským systémem na šest kol na dva hrané sety do 21 bodů, kdy zápasy byly hodně vyrovnané a bojovalo se tvrdě. V mužských čtyřhrách obsadili  první tři místa páry z Valašského Meziříčí, a to: první místo Zdeněk Kopřiva a Petr Hlavica, druhé místo Luboš Španěl a Roman Španěl, třetí místo Lukáš Hujo a Jakub Hujo. V ženských čtyřhrách se umístili na prvním místě Lucie Běhalová a Mirka Chudobová z Rožnova p.R., na druhém místě Marie Camfrlová a Petra Kubíčková z Val. Meziříčí a na třetím místě Dana Močarníková a Martina Goláňová taktéž z Val. Meziříčí. Turnaj probíhal svižným tempem, náročnou hrou, nechyběla skvělá atmosféra, příjemné prostředí, bohatý raut a závěrečné vyhodnocení a předávání mnoha pěkných cen. Tímto děkujeme všem hráčům, sponzorům, fanouškům, TK Deza a všem, co se jakkoli podíleli na organizaci. Fotogalerii z turnaje najdete na tomto odkazu.

   Aktualizováno Sobota, 06 Květen 2017 20:28
    
   Badhopman - V Ústí nad Labem je rozhodnuto PDF Tisk Email
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Čtvrtek, 27 Duben 2017 06:11
   Sdílet

   Badhopman

      O přední příčky se spravedlivě rozdělil Vesec, Ústí nad Labem a Teplice. V sobotu 22.4.2017 proběhl ve sportovní hale UJEPu poslední ze tří turnajů badmintonové Badhopman tour v oblasti Ústí nad Labem. Pomyslný Fénix líně, ale přece povstal z popela, protože účast se z minulých 8 párů zvedla na krásných 15 a i soutěž o buchtu se vyhoupla z předchozího "nicu" na čtyři soutěžní kousky. Všechny byly výborné a taky krásné! Moc děkujeme! Turnaj probíhal opět v klidné a přátelské atmosféře, volné chvíle si hráči vyplnili tlacháním u občerstvení či inhalováním škodlivých látek. Jediným mírně temným bodem se tak stal nápojový automat v hale, který se zčistajasna rozhodl brát, ale nedávat. Po uštědření několika kopanců byla přivolána odborná pomoc, která mu nakonec domluvila.

       Žádná dramatická bitka o přední příčky se tentokrát nekonala, pořadí bylo pěkně souměrné, navíc se o první tři místa krásně podělily páry z Vesce, Ústí nad Labem a Teplic: 1. místo - Jana Hrnčířová, Michal Haršanyi, 2. místo - Mája Hůdová, Břeťa Krček - jupíííííí :), 3. místo - Adéla Hrušková, Ondra Vaněk, nejlepší singlistka - Adéla Hrušková, nejlepší singlista - Michal Haršanyi. Nejvíc chutnala buchta od Lenky Fišerové. Další informace k turnaji najdete na webu Badhoman.

   Aktualizováno Čtvrtek, 27 Duben 2017 06:11
    
   Turnaj čtyřher pro neregistrované v Chotěboři PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 2
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Úterý, 25 Duben 2017 17:39
   Sdílet

   Čtyřhry Chotěboř   V sobotu 22.dubna 2017 se v multifunkční hale v Chotěboři uskutečnil 2. ročník badmintonového turnaje ve čtyřhrách (bez rozlišení ženy, muži a mix). Turnaje se zúčastnilo 11 párů, jak z Chotěboře, tak Polné, Holic či Dvora Králové nad Labem. Hrálo se každý s každým na 2 sety do 15 bodů. Po odehrání všech zápasů byly tyto výsledky: 1. místo Imlauf M. - Dušek, 2. místo Odvářka - Dostálek, 3. místo Odvářková - Salač, 4. místo Lachmanová - Benirske, 5. místo Váňová - Váňa. Velké poděkovaní za uspořádání turnaje patří Ivě Odvářkové a celému badmintonovému oddílu z Chotěboře. Fotogalerii Petra Duška, autora tohoto článku, najdete na našem Facebooku.

   Aktualizováno Úterý, 25 Duben 2017 17:47
    
   Výsledky závěrečného turnaje Vesecké tour PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 4
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Středa, 19 Duben 2017 17:35
   Sdílet

   Vesecká tour III. Liberec

       V sobotu 15.4.2017 se v libereckém Sport Parku uskutečnilo závěrečné kolo deblového turnaje  Vesecké badmintonové tour, čítající celkem tři akce. V dámské kategorii pět párů odehrálo osm zápasů, 2x každý s každým. Vítězství si odnesla dvojice Damborská - Přibylová před týmem Nováčková st. - Nováčková ml., na třetím místě skončil tým Rychnovská - Angelová. V kategorii mužů se hrálo na 8. kol a vítězství vybojoval tým Branda – Hojný, druzí skončili Hetfleiš - Šlechta a třetí místo si odnesli Fančal – Malich. Celkovými vítězi Vesecké badmintonové tour se stali v dámské kategorii Damborská – Opletalová, mezi muži kralovali Vrabec – Bolina.

   Aktualizováno Středa, 19 Duben 2017 17:39
    
   Malé Svatoňovice OPEN jaro 2017 PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 12
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Neděle, 02 Duben 2017 19:19
   Sdílet

   Malé Svatoňovice OPEN jaro 2017    V sobotu 1.4.2017 se v Malých Svatoňovicích uskutečnil další jarní amatérský turnaj ve čtyřhrách a mixech pořádaný Badmintonovým oddílem místního Sokola. V kategorii mužů se o hattrick pokoušel tým MaMa boys (Martin Krejzl, Martin Konvalina), nakonec ale skončil na třetím místě, pouze bod za vítězi, kterými se stala domácí dvojice Ztvrdlý Fusky z Rohu (Lukáš Jirásek, Ríša Kašpar). Se stejným počtem bodů při naprosto vyrovnaném vzájemném zápase (17:21, 21:17) nakonec pouze díky horšímu celkovému skóre skončil na druhém místě tým Broci (Jirka Nývlt, Míra Zmeškal). V kategorii žen v konkurenci 7 týmů si celkové vítězství odnesla dvojice Mírovy holky (Hanka Zdobinská, Anička Zmeškalová) před Rychnovačkami (Janča Holá, Martina Moravcová) a Lenkou a Blankou (Lenka Fišarová, Blanka Hozová). V mixech s převahou zvítězil pár Tonlesap (Markéta Damborská, Jirka Nývlt) a ani v boji o druhé místo nepřipustil tým Stars (Vlasta Seidelová, Martin Krejzl) žádnou zápletku. Bronzovou příčku nakonec urvala dvojice JaMaHoKo (Janča Holá, Martin Konvalina), která mezi pěti páry se shodným počtem sedmi bodů i poměrem setů 7:5 měla nejlepší poměr míčků. Kompletní výsledky a obsáhlou fotogalerii Petra Duška (moc děkujeme!) i našeho webu najdete v tomto článku. Všem moc děkujeme za účast i skvělou hru. Bavte se badmintonem :-)

   Aktualizováno Pondělí, 03 Duben 2017 21:23
    
   Výsledky turnaje mixů v České Skalici PDF Tisk Email
   Hodnocení uživatelů: / 4
   NejhoršíNejlepší 
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Pondělí, 20 Březen 2017 18:28
   Sdílet

   Badmintonový turnaj mixů v České Skalici    V sobotu 18.3.2017 se v České Skalici uskutečnil amatérský badmintonový turnaj mixů. Odehrálo se celkem sedm kol švýcarským systémem na dva sety. V konkurenci 13 týmů zvítězil Alfa tým (Kantorová, Borský) před Nezřízenou střelou (Angelová, Hetfleiš) a párem Tic Tac (Knaiflová, Dolének). Odkaz na fotogalerii Petra Duška včetně kompletních výsledků od Honzy Faltejska najdete v tomto článku a na našem Facebooku. Bavte se badmintonem :-)

   Aktualizováno Pondělí, 20 Březen 2017 18:35
    
   Badhopman - Praha dobyla Ústí PDF Tisk Email
   Odehrané turnaje, komentáře a články
   Napsal uživatel Dire.cz - Bavme se badmintonem   
   Úterý, 14 Březen 2017 17:30
   Sdílet

   Badhopman

      Lenka Přibylová a Martin Krátký zvítězili na druhém turnaji v Ústí nad Labem a odvezli si krásné dva dorty (a nedali nám ani čuchnout :) Nejdřív jsem byla hodně smutná z početně slabé účasti, ale nakonec se sjely výborné páry, takže jsme si parádně zahráli a díky atmosféře, kterou "Hujerovi" vytvořili, byl turnaj veselý a příjemný... Tentokrát nám ve velké sportovní hale UJEPu stačily pouhé 3 kurty :). Turnaj byl rychloobrátkový, skoro nebyl čas na svačinkové přestávky, přestože se jich někteří domáhali vehementně. Dostat se během turnaje k občerstvení ale taky nebyla žádná výhra, neboť spolknutá masová roláda či sytý koláč vám na kurtu hned dal vědět, kdo je tady pánem... Další informace k turnaji najdete na webu Badhoman.

   Aktualizováno Úterý, 14 Březen 2017 17:30
    
   « ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »